YEREL
Giriş Tarihi : 26-08-2022 14:18

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDEN CENAZE HASSASİYETİ

-'YAMULA PATLICANI FESTİVALİ' İPTAL EDİLDİ

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDEN CENAZE HASSASİYETİ

         Kocasinan Belediye'sinin  Yemliha Mahallesi'nde  düzenleyeceği geleneksel ‘Yamula Patlıcanı Festivali', bölgede meydana gelen trafik  kazasında bir vatandaşın hayatını kaybetmesi nedeni ile ertelendi.

         Kocasinan Belediyesi’nin önceden duyurduğu ve 28 Ağustos Pazar günü düzenleyeceği geleneksel  ‘Yamula Patlıcanı Festivali’ Yemliha Mahallesi’nde  yaşanan trafik kazası sonucu hayatını kaybeden  21 yaşında ki Ahmet Duran Kınacı’nın cenazesi nedeni ile etkinliğinin ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.

         Kocasinan Belediyesi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Geçtiğimiz günlerde Yemliha Mahallesi’nde yaşanan trafik kazası sonucu 21 yaşındaki hemşehrimiz Ahmet Duran Kınacı’nın vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Bu nedenle Kocasinan Belediyesi tarafından  28 Ağustos Pazar Günü  Yemliha Mahallesi'nde  düzenleneceği duyurulan ‘Yamula Patlıcanı Festivali' programımız ileri bir tarihe ertelenmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve Yemlihalı hemşehrilerimize başsağlığı dileriz".

AdminAdmin