GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-09-2023 21:34

VALİ GÖKMEN ÇİÇEK, AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

VALİ GÖKMEN ÇİÇEK, AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Vali Gökmen Çiçek, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Vali Gökmen Çiçek, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu 

Kuruma gelişi sırasında Vali Yardımcısı Şemseddin Erkaya, İl Müdürü Cüneyd Özdemir, İl Müdür Yardımcıları, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mahmut Kök ve kurum personeli tarafından karşılanan Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, İl Müdürlüğü koordinesinde yürütülen hizmetler, takip edilen projeler ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Vali Gökmen Çiçek, “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımızın faaliyet alanı her geçen gün gelişiyor, bu anlamda ilimizde de müdürlüğümüz sosyal hizmet ve sosyal yardım alanlarında önemli bir görevi yerine getiriyor. Özellikle kadın, çocuk, yaşlı ve engelliler, şehit yakınları ve gaziler olmak üzere toplumun geniş bir kesimine hizmet götürüyoruz.” dedi

Bilgilendirme toplantısı sonunda, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde bulunan “Kayseri Şehitlerimiz” panosunu ziyaret ederek şehitlerimiz için dua eden Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, bütün şehitlerimize vatan müdafaasında göstermiş oldukları kahramanlıklardan dolayı minnetlerini belirtti.

Ziyaret, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün faaliyet alanları ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi. 

AdminAdmin