SİYASET
Giriş Tarihi : 15-05-2023 22:54   Güncelleme : 16-05-2023 17:34

ARIKAN: HAYIRLI OLSUN KAYSERİ

ARIKAN: HAYIRLI OLSUN KAYSERİ

Millet İttifakının CHP listesinden ikinci sıra milletvekili adayı olan Saadet partili Mahmut Arıkan milletvekili seçimmesinin ardından yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

Seçim sürecindeki duamız, kazasız belasız bir seçimin yaşanması ve kazananla kaybedenin kardeşlik ve dostluk hukuklarını aynen muhafaza etmeleriydi. Çok şükür öyle de oldu, milletimiz büyük bir olgunluk ve vakar içinde siyasi tercihlerini sandığa yansıttı ve kayda değer bir olumsuzluk yaşanmadı. 

Seçimde görev yapan kişi ve kurumlar ile siyasi partilerimizin temsilcileri de sandığa giren iradenin sonuçlara yansıması için azami bir gayret gösterdiler. 

Bu güzel ortamın sağlanmasından dolayı hangi partiye veya hangi adaya oy vermiş olursa olsun tüm hemşehrilerimize ve gerek bizimle aynı listede ve gerekse diğer partilerin listelerinde yarışan aday arkadaşlarımızın hepsine teşekkür ediyorum. 

Sonuçlar milletimize hayırlı olsun…
Uzun bir süreden beri gecesini gündüzüne katarak seçim kampanyamızda bizlere destek olan tüm Millet İttifakı mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum. 

Siyasete girerken milletimize ve ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz memleketimize hizmet etmeyi hedeflemiştim. Cenab-ı Allah bu hedeften ayırmasın. 

İki hafta sonra yapılacak ikinci tur seçimlerinin de iyilik ve güzelliğin yarıştığı bir seçim olarak geçmesini ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum… 
Selam ve saygılarımla…

AdminAdmin